Середа, 19.12.2018, 05:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Васильківський НВК

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 20
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Червень » 13 » Про перевід учнів 1-10 класів
20:49
Про перевід учнів 1-10 класів

Протокол № 6

засідання педагогічної ради Васильківського НВК

від 10 червня 2016 року

Голова педради - Мотрич Н.В.

Секретар - Чепіль О.М.

Присутні члени педради - 20 осіб.

Відсутні з поважних причин : Бакалина І.Г., Майстренко В.А.

Порядок денний:

Про перевід учнів 1-10 класів .

Слухали: заступника директора НВК з навчально-виховної роботи Діхтяренка О.П., який звернув увагу на нові вимоги щодо переведення учнів, які визначені "ПОРЯДКОМ переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу ", затвердженим Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 року№ 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 року за №924/27369. Поскільки на засіданні педагогічної ради НВК 25 квітня 2016 року було прийнято рішення про проведення навчальної практики учнів 5-8 та 10 класів протягом 10 днів ( у 10 класі практика від Шполянського міжшкільногонавчально-виробничого комбінату), яка в школі закінчується 10 червня 2016 року, а у початкових класах проводились навчальні екскурсії та працює оздоровчий табір, сьогодні маємо прийняти рішення про переведення учнів 1-10 класів до наступного класу. Згідно з новим Порядком до 10 класу також переводяться випускники - учні 9 класу, які отримали свідоцтва про базову середню освіту. Прошу класних керівників доповісти про результати навчальних досягнень учнів, проходження навчальної практики та внести пропозиції щодо переведення та нагородження учнів Похвальними листами за високі досягнення у навчанні.

Виступили: класні керівники 1 класу - Осадча Н.І., 2 класу - Лихенко Т.Л., 3 класу - Скляр О.Ф., 4 класу - Різник Н.О., 5 класу - Пипа Т.Л., 6 класу - Килимиста Ю.В., 7 класу - Головко А.М., 8 класу - Заскалета І.М., 9 класу - Чорнозуб Н.А., 10 класу - Бабенко С.М.

Виходячи з пропозицій класних керіваників

 

Педагогічна рода постановляє:

  1. Перевести до 2 класу таких учнів

1    Бикова Олександра Олександровича

2    Грабовенко Анну Вікторівну

3    Ісакова Єлисея Геннадійовича

4    Коваленка Олександра Олександровича

5    Козака Євгенія Юрійовича

6    Корженко Вікторію Сергіївну

7    Королькову Ірину Романівну

8    Мельніченка Дениса Руслановича

9    Новікова Артема Анатолійовича

10  Оная Дмитра Валерійовича

11  Очеретяного Назара Володимировича

12  Павлюка Богдана Віталійовича

13  Підрейка Дениса Сергійовича

14  Пащуна Артема Васильовича

15  Руденко Анастасію Сергіївну

16  Середницького Назара Ігоровича

17  Титаренка Данила Олеговича

18  Фуркало Софію Олександрівну

19  Холодного Іллю Васильовича

20  Чекаданову Сніжану Віталіївну

21  Чумака Назара Віталійовича

22  Чуракову Ніну Юріївну

 

  1. Перевести до 3 класу таких учнів:

1    Бабенко Діану Ігорівну

2    Батрун Інну Андріївну

3    Волохова Іллю Віталійовича

4    Іващенка Валентина Сергійовича

5    Килимистого Олексія Анатолійовича

6.   Кириченка Дениса

7    Кулішенко Вікторію Вікторівну

8    Мамчур Тетяну Сергіївну

9    Музиченко Мирославу Ярославівну

10  Пересунька Максима Петровича

11  Пересунька Руслана Євгенійовича

12  Попович Анну Анатоліївну

13  Чалу Валерію Олександрівну

Нагородити Похвальним листом

Попович Анну

Чалу Валерію

 

  1. Перевести до 4 класу таких учнів:

1      Гукало Юлію Юріївну

2      Іщенка Миколу Володимировича

3      Кашіцького Станіслава Юрійовича

4      Ковтун Дар’ю Ігорівну

5      Кривулю Артема Віталійовича

6      Кулішенка Вадима Сергійовича

7      Лобачева Сергія Петровича

8      Панченка Костянтина Олександровича

9      Різника Дмитра Ігоровича

10    Середницьку Аліну Ігорівну

11    Торбу Максима Станіславовича

12    Шамрая Сергія Олександровича

Нагородити Похвальним листом

Кривулю Артема

Кулішенка Вадима

 

4.  Перевести до 5 класу таких учнів:

1      Бикова Богдана Олександровича

2      Ільніцьку Яну Миколаївну

3      Килимисту Анну Анатоліївну

4      Килимистого Романа Валерійовича

5      Лихенко Каріну Сергіївну

6      Невмиваку Єлизавету Анатоліївну

7      Павлюка Ярослава Андрійовича

8      Радченко Аліну Валеріївну

9      Сокура Артура Романовича

10    Фуркалову Ольгу Анатоліївну

11    Фурмана Владислава Ігоровича

12    Чолована Едуарда Сергійовича

 

  1. Перевести до 6 класу таких учнів:

1      Гричанну Яну Юріївну

2      Дашка Івана Олександровича

3      Мироненко Дарію Демидівну

4       Невмиваку Вікторію Назарівну

5       Радченко Альбіну Олегівну

6      Різник Єлизавету Василівну

7      Різник Юлію Віталіївну

8      Рожка Ярослава Володимировича

Нагородити Похвальним листом

Різник Юлію

 

6.Перевести до 7 класу таких учнів:

1      Грабовенка Олександра Віталійовича

2       Іщенка Івана Володимировича

3      Катриченка Максима Васильовича

4       Погодіна Євгенія Володимировича

5       Приймака Євгенія Олександровича

6      Радченка Богдана Валерійовича

7      Семененко Каріну Ігорівну

8      Стояна Андрія Олеговича

Нагородити Похвальним листом

Приймака Євгенія

 

7. Перевести до 8 класу таких учнів:

1      Захарчук Фатіму Володимирівну

2      Козак Владиславу Володимирівну

3      Лещенко Анжеліка Миколаївна

4      Майстренко Юлію Михайлівну

5      Майстренко Яну Андріївну

6      Макаренка Дмитра Олексійовича

7       Мельчіченко Владислав Русланович

8      Носача Івана Володимировича

9      Різника Назара Віталійовича

10    Середницького Євгенія Ігоровича

11    Слуцького Владислава Івановича

12    Тертичну Аліну Валеріївну

13    Фуркалову Анну Анатоліївну

14    Юркову Юлію Юріївну

 

8.Перевести до 9 класу таких учнів:

1      Бараненка Дмитра Сергійовича

2      Геновського Артема Олександровича

3      Гукало Лілію Юріївну

4      Запопрожець Анастасію Володимирівну

5      Килимисту Діану Олегівну

6      Кравченка Назара Ігоровича

7      Кравченко Оксану Олегівну

8      Кривулю Євгенія Олександровича

9      Мельниченко Вікторію Русланівну

10    Остапенка Михайла Івановича

Нагородити Похвальним листом

Кравченка Назара

Кравченко оксану

 

9 . Перевести до 10 класу таких учнів:

1         Бакалину Тетяну Сергіївну

2         Демченка Сергія Віталійовича

3         Запорожець Аліну Миколаївну

4         Заскалету Арсена Олександровича

5         Іщенко Галину Володимирівну

6         Килимисту Вікторію Станіславівну

7         Коваля Петра Тимофійовича

8         Лихенко Наталію Миколаївну

9         Остапенко Вікторію Вікторівну

10       Поліщук Вікторію Вікторівну

11       Приходька Назара Сергійовича

12       Семененка Владислава Ігоровича

13       Шевченка Олександра Олександровича

Вручити свідоцтво з відзнакою

Запорожець Аліні

 

10. Перевести до 11 класу таких учнів:

1      Баранник Альону Олегівну

2      Дранченка Романа Івановича

3      Килимистого Артема Олеговича

4      Приймака Максима Олександровича

5      Середницьку Ірину Ігорівну

6      Сіротину Юлію Миколаївну

7      Скляр Тетяну Вадимівну

8      Фуркала Владислава Володимировича

9      Фуркало Оксану Олександрівну

10    Фурмана Івана Ігоровича

 

Всього перевести   122   учні.

 

Голова педради    (підпис)                         Н.В.Мотрич

Секретар                  ( підпис)                       О.М.Чепіль  

 

Переглядів: 243 | Додав: AM100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2018
uCoz